معجزه
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 5
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 657
چت باکس

چاپ به عملياتي گفته مي شود كه طي آن طرح مورد نظر بر روي سطوحي مانند چرم ،پارچه ،فلز ،چوب ،پلاستيك يا … ايجاد و تكثير مي يابد.

انواع چاپ :

هداياي-تبليغاتي-افتابگير-خودرو

هداياي-تبليغاتي-افتابگير-خودرو

-چاپ سيلك : اين نوع از چاپ يكي از پركاربرد ترين و ارزان ترين چاپ محسوب مي شود و در واقع جنسي نيست كه اين چاپ را بر روي آن نتوان اعمال كرد مانند آفتابگير تبليغاتي ،ساك دستي تبليغاتي ،فولدر تبليغاتي و….در مورد رنگبندي آن نيز بايد گفت كه محدوديت رنگي وجود ندارد ولي نسبت به ساير انواع چاپي از كيفيت و پايداري كمتري برخوردار است.به طبع آن قيمت ارزانتري را به خود اختصاص مي دهد.

هداياي تبليغاتي ليوان

هداياي تبليغاتي ليوان

-چاپ تامپو : اين مدل از چاپ بر روي محصولات پلاستيكي ، چرمي و يا فلزي انجام مي پذيرد.از ويژگي هاي اين نوع چاپ امكان اعمال آن بر روي سطوح ناهموار است مانند خودكار تبليغاتي و يا ليوان تبليغاتي .واسط چاپ در چاپ تامپو از جنس سيليكون و پلاستيكي است كه اصلاحا تامپون نام دارد.شكل ظاهري در اين نوع از چاپ بصورت برجسته است.

هديه تبليغاتي  - هداياي تبليغاتي

هديه تبليغاتي – هداياي تبليغاتي

چاپ كوره : اين نوع از چاپ بر روي مواد شيشه اي ، سراميكي و يا بلوري مانند ليوان تبليغاتي انجام مي پذيرد.-

استفاده از دو روش در اين مدل از چاپ متداول است:

روش اول كه طرح بصورت شابلون بر روي محصول مورد نظر پياده مي گردد .اين روش در طرح هايي كه جزئيات كمتري دارند استفاده مي گردد.

در روش دوم ايتدا طرح را بر روي برچسب هايي چاپ سپس بر روي محصول مورد نظر تعبيه مي گردد كه به اين كار دكور كردن مي گويند.سپس محصول را به درون كوره انتقال و در دماي ۶۰۰ تا ۷۰۰ درجه سانتيگراد قرار مي گيرند تا رنگ ها پخته و ثبات پيدا كنند.

-چاپ افست بر روي فلز : چيزي كه از چاپ افست در ذهم مخاطب تداعي مي شود ،چاپي است كه بر روي كاغذ و يا مقوا صورت مي گيرد.اما جالب است بدانيد كه يكي از چاپ هايي كه بر روي فلز نيز انجام مي گيرد ، چاپ افست است.بعنوان مثال چاپي كه بر روي قوطي هاي كنسور ملاحظه مي فرماييد از نوع چاپ افست است.

-چاپ افست كاغذي : چيزي كه اين نوع چاپ را محبوب گردانده ، كيفيت بالاي چاپ و امكان اعمال آن در تيراژ هاي كم بر روي كاغذ و مقوا است.در چاپ سيلك تعداد كمتري را نسبت به افست مي توان اعمال كرد اما اگر به دنبال كيفيت هستيد و از نظر بودجه محدوديت نداريد ، چاپ افست را در نظر بگيريد.اين نوع چاپ از انواع چاپ مسطح است زيرا فرورفتگي يا برجستگي ندارد.

-چاپ فلكسو : نوعي از چاپ است كه مواد پايه آن را مواد پليمري تشكيل مي دهند.اين چاپ از سرعت بالايي برخوردار است و به صورت رول بر روي پلاستيك در تيراژ بالا چاپ مي گردد.يكي از مزيت هاي اين نوع چاپ هزينه پايين آن است.اين چاپ بصورت برجسته بر روي محصول مورد نظر انجام و از جمله چاپ هاي غير مسطح است.

هديه تبليغاتي-كيف پول تبليغاتي

هديه تبليغاتي-كيف پول تبليغاتي

-چاپ ليزر : يكي از با كيفيت ترين چاپ ها ،چاپ ليزر است كه تقريبا بر روي تمام مواد قابل انجام است از چوب گرفته تا فلز و چرم ،بجز مواد پلاستيكي .زيرا به دليل حرارتي كه ايجاد مي كند باعث آب شدگي در سطح پلاستيك مي گردد.مزيتي كه اين نوع از چاپ دارد زمان كوتاهي است كه به خود اختصاص مي دهد.ولي نسبت به ساير مواد از قيمت بالاتري نيز برخوردار است.طرح مورد نظر پس از چاپ بصورت فرورفته (بر روي چرم مانند كيف تبليغاتي و يا فولدر تبليغاتي) ،و به صورت خراشيده شدن سطح (بر روي فلز مانند خودكار تبليغاتي و يا فلاسك تبليغاتي) در مي ايد.

هداياي تبليغاتي-كيف-اداري-تبليغاتي

هداياي تبليغاتي-كيف-اداري-تبليغاتي

-چاپ داغكوب : اين نوع از چاپ كه بر روي چرم و پلاستيك انجام مي گيرد مستلزم ساخت وسيله اي مهر مانند از جنس فولاد است كه طرح مورد نظر بر روي آن ايجاد شده است.در اين نوع از چاپ بهتر است كه عمل چاپ قبل از دوخت سفارش صورت گيرد تا از كيفيتي بالا و عمقي يكدست برخوردار باشد.

در اختيار داشتن انواع ماشين آلات توليد و چاپ هداياي تبليغاتي توسط گروه توليدي آراز ، منجر شده تا نهايتا محصولي با كيفيت و با قيمت تمام شده پايين تري نسبت به ساير رقبا ،تحويل مشتري گردد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۱:۳۶ ] [ miracle ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By tinablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب

|